HAKKIMIZDA - Bereket Duşakabin | 444 2 651

ÜRÜNLERİMİZ
İçeriğe git
ÜRÜNLERİMİZ
HAKKIMIZDA
Bereket Duşakabin Kimdir?

Berket Duşakabin, 21 yıllık tecrübesiyle üretim teknolojisi, malzeme kalitesi, kalite bilincini ilke edinmiş uzman personeli ve birinci sınıf işçilik üzerine oluşturduğu üretim felsefesi ile pek çok önemli projeye imza atmıştır.

Amacı yüzde yüz müşteri memnuniyeti olan Berket Duşakabin Sistemleri bu güveni sağlamak için tüm imkanlarını seferber ederek, profesyonel çalışma bilinciyle müşterilerine tecrübe ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur. Bu felsefeyle yaşam alanlarına kazandırmış olduğu binlerce kapı ile de büyümenin haklı gururunu yaşamaktadır.


Kalite Politikamız

Tüm faaliyetlerimizi tam müşteri memnuniyetini sağlamaya odaklamak, kullanıma uygunluk, düşük maliyet, zamanında teslimat ilkeleri doğrultusunda imalat yapmak, bütün faaliyetlerimizde yüksek verimliliği sağlamak, müşterileri, çalışanları ve tedarikçileri ile karşılıklı memnuniyet çerçevesinde çalışmak, sistemli ve planlı çalışarak,kararlarımızı ölçüm ve veri analizlerine bağlı ve gerçeklere dayalı olmak, kalitede sürekli iyileşmek.
2018 © Tüm hakları berketpen' ne aittir
İçeriğe dön